Lucky Ducky Logo | Вироби з гіпсу

Про Мене та Майстерню Домашнього Декору Щаслива Качка

Зазирніть за лаштунки майстерні. Хто стоїть за унікальним виробом ручної роботи та як творче хобі перетворилося на власну справу? Дізнайтесь чому бренд названо саме Lucky Ducky Home Decor.

Вміст

Трохи про Мене

Привіт!

Мене звати Вікторія. Я руки та серце, що стоять за всіма виробами ручної роботи тут. Здобувши освіту в галузі, не пов'язаній з мистецтвом, я пішла традиційним кар'єрним шляхом і працювала лише за освітою. Однак мій художній дух прагнув самовираження, що спонукало мене досліджувати різні творчі напрямки у вільний час.

Десь у 2020 році я натрапила на відео з інструкцією, як створити гіпсову вазу власноруч, і знайшла велику радість у перетворенні гіпсового порошку на вишукані предмети домашнього декору. Відточуючи свої навички, я почала ділитися своїми творіннями з родиною та друзями. Їхні захоплені відгуки підживлювали моє бажання запропонувати свої вироби ширшій аудиторії.

Натхненна позитивними відгуками, я вирішила виставити свої гіпсові роботи на продаж на одній з популярних онлайн-платформ. Перші продажі, відмінні оцінки та теплі відгуки покупців - стали приємним підтвердженням того, що у мене є потенціал. Цей ключовий момент дав зрозуміти, що моє хобі може перетворитися на власну справу.

Наразі я на шляху до того, щоб зробити Lucky Ducky своєю основною справою, проте паралельно все ще працюю на іншій роботі (віддалено). Нинішній економічний ландшафт, особливо в Україні, разом із перебоями в ланцюжку постачання сировини, створює виклики, які вимагають адаптивності та стійкості. Однак, всупереч цим перешкодам, я прагну розширювати асортимент продукції, вдосконалювати виробничі процеси та забезпечувати поступове зростання моєї улюбленої справи.

Як бачите, історія стара як світ: хобі переростає у власну справу. Банально? Можливо. Круто? Безумовно!

Більше, Ніж Просто Балкон

Поширена ідея про те, що невелике виробництво можна організувати в межах власної кухні, може здатися привабливою, викликаючи в уяві образи затишних вечорів, сповнених творчого задоволення. Все дійсно може початися на кухні, але в міру розширення вимоги до простору стають набагато суттєвішими. Навіть малосерійне гіпсове виробництво вимагає багато місця та спеціалізованих інструментів. Тільки уявіть, як ви поліруєте десятки гіпсових ваз на своїй кухні - повітря буде наповнене гіпсовим пилом, а ваші кулінарні витвори вкриються шаром гіпсової пудри! Чи зрадіють ваші рідні такій приправі? Навряд чи.

Попри те, що я живу в багатоквартирному будинку, мені вдалося перетворити його на повнофункціональну студію, в якій я з користю використано кожен вільний сантиметр, окрім кухні, звісно... 😂

Робоче Місце

Моє основне робоче місце - просторий балкон, де я стою за великим столом, створеним шляхом поєднання двох звичайних столиків з IKEA. Тут я проводжу дні, втілюючи в життя свої гіпсові витвори.

Фото робочого місця у майстерні-студії домашнього декору Щаслива Качка.

Як бачите, весь балкон присвячений моїй роботі.

Зберігання

Зберігання готових виробів вимагає набагато більше місця. Я використовую кожен куточок своєї квартири максимально ефективно, перетворюючи полиці, шухляди та столи на місце для зберігання декору, який незабаром з'явиться у вашій оселі. Сировина також вимагає багато місця. Тільки уявіть, скільки простору займають мішки з гіпсом.

Фото стелажів, де зберігається готова продукція Щаслива Качка а також мішків з гіпсовим порошком для виробництва гіпсових виробів.

А ще упаковування - картонні коробки всюди.

Фото картонних коробок для пакування продукції.

Цей список можна продовжувати та продовжувати, охоплюючи такі необхідні інструменти, як бокс для фарбувальних робіт чи фото-куточок для фотографування продукції.

Фотографування

Фото імпровізованого фото-куточка, де відбувається фотосесія готових виробів з гіпсу.

Ось так виглядає результат. А праворуч - мій сонячний помічник 😸, контролює процес.

Студійне фото гіпсової вази та рудого кота біля неї.

Всупереч тому, що моя квартира перетворилася на студію, мені вдалося досягти тонкого балансу між моїм робочим простором і особистим житловим простором моєї родини. Принаймні поки що ми гармонійно співіснуємо.

Такий підхід дозволяє мені виконувати всі ваші замовлення швидко та якісно.

Сподіваюся, вам сподобалася ця міні-екскурсія моєю нестандартною студією!

Чому Качка Щаслива?

Коли прийшов час придумувати назву бренду, я спочатку прагнула знайти щось, що безпосередньо відображало б суть моєї роботи. Однак банальні назви на кшталт "Студія Домашнього Декору" чи "Майстерня Гіпсових Виробів" виявилися дуже узагальненими та відверто нудними, нездатними передати щось унікальне і таке, що запам'ятовується.

Одного разу, абсолютно випадково, я натрапила на ілюстрацію прикольної жовтої качки і подумала, чому б не зробити її частиною назви? Так, цілком спонтанно, з'явилася назва "Lucky Ducky Home Decor", що поєднує в собі чітке пояснення того, що я пропоную, і яскравий образ, які разом ідеально передають дух мого бренду.

Щоб ще більше підкреслити вільний і творчий дух, я вирішила одягнути на качку чорні сонцезахисні окуляри та оточити її зеленими чотирилисниками конюшини, що символізують її удачу, підсилюючи загальний позитивний меседж бренду.

Так народився логотип Lucky Ducky. Емблема щасливої качки, що запам'ятовується, - постійне нагадування про те, що мої вироби не просто прикрашають оселі, вони наповнюють простір щастям, творчістю і ноткою удачі.

З англійської, Lucky Ducky, дослівно перекладається як Каченя Щасливчик. Проте українська версія звучить саме як Щаслива Качка. Трохи різні значення, але той самий позитивний вайб!

Моя Цифрова Візитка

Я продаю свою продукцію на різних маркетплейсах, але, як і будь-якому виробнику, мені важливо мати постійну цифрову резиденцію. Цей сайт слугує не лише вітриною для моєї продукції, але, в першу чергу, моєю віртуальною візитною карткою. Тут ви завжди можете зв'язатися зі мною, щоб зробити замовлення або отримати консультацію щодо моєї продукції.

Сподіваюся, вам сподобався цей сайт. Навіть якщо ви не пам'ятаєте його точної адреси, ви точно пам'ятаєте круту жовту качку в сонцезахисних окулярах. Забули назву? Просто загугліть щось на кшталт "качка домашній декор гіпсова ваза" і так далі. Так ви завжди знайдете дорогу сюди, до Щасливої Качки, де вам завжди раді!

Я запрошую вас познайомитися з новинками домашнього декору Lucky Ducky. Перетворімо ваш житловий простір на зону комфорту та затишку!