Lucky Ducky Logo | Вироби з гіпсу

Про галерею фото-відгуків

Я рада поділитися з вами галереєю цікавих фотографій, які були надіслані мені в якості позитивних відгуків задоволеними покупцями. Вони вже прикрасили свої інтер'єри моїми гіпсовими роботами та поділилися зі мною своїм задоволенням від їх використання, надіславши свій фотозвіт.

Подобається ідея використання одного з продуктів? Тоді натисніть на відповідну мініатюру в галереї, щоб перейти безпосередньо на сторінку фотоогляду. Там ви знайдете вже велике фото та детальний опис. Ви також можете натиснути на іконку в правому верхньому куті будь-якої з мініатюр. Тоді у спливаючому вікні ви побачите слайдер. З його допомогою ви можете зручно перегортати фотографії та їхні описи як окремі слайди.

Не знаєте, як ще можна використати вподобаний гіпсовий виріб? Ця галерея надихне вас і покаже, як інші люди використовують вироби з гіпсу в своєму повсякденному житті, прикрашаючи власні оселі, робочі місця, інтер'єри магазинів, салонів краси, тощо.

Кожна фотографія розміщена з люб'язного дозволу автора.

Надихаймо інших разом!

Якщо ви хочете надихнути інших своїми ідеями, я запрошую вас зробити свій внесок у цю зростаючу колекцію. Поділіться зі мною своєю фотографією у зручний для вас спосіб, і я з радістю опублікую ваш фотозвіт тут.

Ваш унікальний талант до персоналізації середовища може надихнути інших, мотивуючи їх наповнити власне середовище чарівністю та багатогранністю гіпсових виробів.

Інформація про автора

Якщо це потрібно, я також можу розмістити посилання на вас як автора у описі під фото. Будь то ваш профіль в Інстаграм, посилання на ваш вебсайт, тощо.

Знижка за фото

Я також можу надати вам персональну знижку на наступну покупку, якщо ви надасте фото-відгук про товар, який ви вже придбали.