Lucky Ducky Logo | Вироби з гіпсу

Оплата

Доставка

Продукція, яка є в наявності на складі, відправляється протягом 1-3 робочих днів після оформлення замовлення. Продукція, виготовлена під замовлення, відправляється одразу після виготовлення.

Вартість доставки оплачує покупець.

Процедура Заміни

Гіпсові вироби відрізняються міцністю та довговічністю. Проте, вони є вразливими при необережному транспортуванні. Саме тому я прикладаю максимум зусиль до якісної упаковки. Незважаючи на це, поштові служби іноді можуть ненавмисно пошкодити товар під час транспортування.

У випадку, якщо ви отримали пошкоджений товар, будь ласка, негайно повідомте мене. Я заміню усі пошкоджені вироби безкоштовно. Однак слід зазначити, доставка буде здійснена за ваш рахунок.

Як варіант, якщо у вас є наступні замовлення, ми можемо включити заміну в вашу наступну посилку і відправити все разом заощадивши на вартості доставлення.

Повернення Товарів

Якщо ви сумніваєтеся, чи відповідає виріб вашим очікуванням, скористайтеся можливістю оплати при отриманні. Це дає вам змогу оцінити товар безпосередньо у відділенні пошти.

У випадку, коли ви забрали товар і вдома виявили, що він не підходить (наприклад, не відповідає кольору ваших шпалер), ви маєте можливість звернутися до мене для його повернення. Однак у цьому випадку ви нестимете витрати на зворотню доставку. Якщо товар зберіг свій первісний вигляд, я готова прийняти його назад і обміняти на інший, або повернути вам повну вартість.

Важливо пам'ятати, що більшість моїх гіпсових виробів мають дуже привабливу ціну. В той же час, вартість доставки, особливо через Нову Пошту, може бути високою і навіть перевищувати ціну самого товару. Тому повернення може бути не вигідним для вас з фінансової точки зору. Тож, раджу вам заздалегідь уточнювати критичні для вас деталі. Якщо потрібно, можу надіслати вам додаткові фотографії товару.

Не вагайтеся задавати всі важливі питання до здійснення покупки - я завжди рада вам допомогти.