Декор для дому Щаслива Качка: Вироби з гіпсу

Фото-відгук: Гіпсові підноси для парфумів як елегантні органайзери для пробників

Гіпсові підноси для парфумів як елегантні органайзери для пробників

Чудовий приклад того, як можна використовувати овальні та круглі гіпсові підноси різних розмірів для розміщення великих флаконів парфумів та маленьких пробників на туалетному столику. Неважко уявити, наскільки зручніше тепер користуватися парфумами. Все акуратно організовано, і ваші улюблені аромати будуть під рукою. Крім того, самі гіпсові підноси тепер є чудовою окрасою туалетного столика та створюють затишну атмосферу. Наприклад, стильний овальний піднос білого кольору з елегантними чорними мармуровими прожилками.

На фото також можна побачити гіпсовий тримач для каблучок з виступами у формі пальців, на які надягнено безліч золотих кілець. Колекція також включає білу гіпсову декоративну арку з численними пазами, де розміщені різні намиста з кольорового бісеру.

Але найуважніші неодмінно помітять на фото праворуч у горі білого гіпсового ведмедика зі срібним бантом на шиї, який додає ще більше чарівності та затишку цій композиції.

Переваги гіпсових підносів для парфумів:

На фото представлені лише деякі з варіантів використання гіпсових підносів. Ви можете використовувати їх для зберігання ювелірних виробів, косметики, декоративних елементів або будь-яких інших дрібниць, на туалетному столику і не тільки.

Гіпсові підноси - подарунок, який порадує будь-яку любительку парфумів. Більше ніяких загублених пробників або флаконів, що впали під ліжко. Практичне та стильне рішення для зберігання ваших улюблених ароматів!