Lucky Ducky Logo | Вироби з гіпсу

Фото-відгук: Гіпсові вази на дерев'яних полицях кав'ярні "Моя мама може все"

Гіпсові вази на дерев'яних полицях кав'ярні "Моя мама може все"

Кав'ярня - це місце, де можна почуватися як вдома. Декоративні дерев'яні полиці з гіпсовими вазами, які слугують вазами для сухоцвітів, створюють цю атмосферу тепла і затишку.

На лівому фото середня теракотова ваза стоїть ліворуч, а маленька ваза з сірого мармуру - праворуч. На правому фото ваза з кавового мармуру стоїть на полиці вгорі, поруч з чорною скляною банкою що має коркову кришку.

Можливо, ви одразу не знайдете всі три вази, але в цьому й полягає універсальність цих ваз - вони ідеально впишуться в будь-який інтер'єр, як рідні.

Ось вам анекдот про це:

Тож гіпсові вази чудово замаскуються серед будь-яких ваших "помідорів" ))) Вони будуть сидіти на ваших полицях як влиті, так, ніби вони прийшли в комплекті разом з полицями від виробника.

Взагалі, стіни дуже цікаво оформлені, з написами відповідно до тематики кафе під назвою "Моя мама може все". На полицях стоять стоси книг і кілька керамічних ваз. Як бачимо, керамічні вази більш глянцеві, а гіпсові мають матову текстуру. На мою думку, матове покриття гіпсових ваз більш універсальне і навіть приємніше на дотик. Втім, керамічні вази теж чудові!

Гіпсові вази - це універсальний декор, який ідеально вписується в будь-який інтер'єр. Вони можуть бути як акцентом, так і непомітним доповненням.

Непомітні "як бегемоти в помідорах", при цьому дуже стильні!