Lucky Ducky Logo | Вироби з гіпсу

Фото-відгук: Парфумерна таця та кашпо з вушними паличками для ванної кімнати

Парфумерна таця та кашпо з вушними паличками для ванної кімнати

Авторка цієї фотографії використала три гіпсові вироби: велику круглу тацю, ребристу вазу та кашпо з кришкою. Фотографія зроблена у ванній кімнаті. На таці на передньому плані розміщені два флакони парфумів. Зліва - персикова ребриста ваза, а справа, одразу за парфумами, - кашпо з ватними паличками для чищення вух всередині та перевернутою кришкою збоку. Дуже оригінальна композиція і чудове практичне використання гіпсових виробів.

Гіпсові вироби покриті захисним лаком, тому вони стійкі до відносної вологості ванної кімнати. Крім того, всі використані матеріали, включаючи сам захисний лак, повністю безпечні для здоров'я. Отже, зберігати гігієнічні палички для чищення вух у кашпо - чудова та абсолютно безпечна ідея!

Вироби виготовлені з високоякісного гіпсу і мають гладку білу поверхню, яка пасуватиме до будь-якого інтер'єру. На цьому фото зображена дерев'яна стільниця та сіра кахельна стіна у ванній кімнаті клієнта. Цікаве поєднання! Це фото чудово демонструє, наскільки добре універсальний дизайн гіпсових виробів поєднується з сучасним оточенням.