Декор для дому Щаслива Качка: Вироби з гіпсу

Фото-відгук: Підставка для аромадифузора з чорним лотосом на тлі гіпсової арки

Підставка для аромадифузора з чорним лотосом на тлі гіпсової арки

На цій фотографії три гіпсові вироби. На передньому плані - елегантна чорна таця і чорне кашпо у формі лотоса, а на задньому плані - біла декоративна таця у формі арки.

На чорному гіпсовому підносі автор розмістив скляний ароматичний дифузор з ароматичними паличками, а поруч з ним зліва - чорне кашпо у формі лотоса.

Тут кашпо чорний лотос не лише додає стилю, але й слугує міні-скринькою, куди можна покласти прикраси, наприклад, каблучку, сережки, ланцюжок, і бути впевненим, що вони не загубляться під час купання. Це дуже важливо у ванній кімнаті.

Біла гіпсова декоративна арка позаду є завершальним елементом композиції. Чорно-білі кольори гіпсових виробів гармонійно поєднуються з чорним склом та білою етикеткою ароматичного дифузора, створюючи стильний та вишуканий вигляд. Ідеальне поєднання!

На фото також видно світлу плитку на стіні, і очевидно, що поверхня, на якій розташована композиція, також викладена плиткою з текстурою дерева. Отже, ця композиція для ванної кімнати. Це чудовий приклад того, як гіпсові вироби можуть перетворити вашу ванну кімнату на затишний і стильний простір.